Sveikinimai tėčiui

sveikinimai tėčiui, tėčio diena, sveikinimai teciui, tevo diena, tecio dienos sveikinimai

Tėti, tu mano laimė,
Tu mano džiaugsmas,
Tu mano gyvenimas.
Su tėvo diena!Tėveli, man šiandient palinkėti tau norisi daug ko
Nors nevisada išsipildo viltys žadėtos svajotos
Tegul tavo diena praeina linksmai ir svajingai, ir ne tik
Bet kad ir viskas išsipildytų bei diena būtų stebuklinga!


Tėveli,
Sveikinu tave su Tėvelių diena.
Daug meilės, gražių akimirkų ir brangių
Daug sveikatos, kad visada tu būtum stiprus ir vyriškas

Tavo duktėKol mes neužaugam, mes niekada nežinom, ar bent pilnai įsivaizduojam, koks nuostabus yra Tėtis - geras, išmintingas. Mes paprasčiausiai diena iš dienos priimam tai, ką jis aukoja dėl mūsų, nes mus myli. Bet kai mes užaugam ir pagaliau suprantam, kiek daug iš tikrųjų jo meilė reiškė, ir koks rūpestingas jis buvo. Ir visa tai Tau, Tėti, tai grįžta su linkėjimais, kurių tu nusipelnei. Ir dar daugiau, nes negali būti mielesnio tėčio, negu tas, kuriam šie linkėjimai skirti. Turėti tėtį kaip Tu - tai turėti šiltus prisiminimus iš praėjusio laiko. Turėti Tėtį kaip tu - viena iš gyvenimo šventybių.


Tėvų namai - brangiausias lizdas, Švenčiausia Žemėje vieta. Tegul likimo nuožmūs vėjai Čia neužklysta niekada. Tegul tėveliams mylimiesiems Bus šilta ir jauku namuos, Tegul dar šimtą laimės metų Raiba gegulė iškukuos.Tėve, tėtuk, tėveli, tegul Tavo gyvenimas būna ilgas ir giedras, tegul tavo gerose akyse šviečia tik laimės žiburėliai. Su Tėvo diena.


Taip gera pabūti tėvelio draugijoj, Kalbėt apie sodžių, klausytis dainų, Žiūrėti į giedrą ir linksmą jo veidą. Paglostyti tvirtas raukšlėtas rankas, Žinoti, kad šito pasaulio draugijoj Mane saugo mylinčio tėvo malda.Tavo rankos jau pavargo, O gilios akys surimtejo, Su manim turėjai vargo, Padėkoti aš norėjau.


(Iš vaiko lūpų) Pasaulis toks didelis, tiek daug kelių... Juose pasiklysti man būtų baugu, Tačiau su tavim aš keliaučiau visur Mus žmonės pamatę sakytų: „Iš kur Tas linksmas vaikutis su savo tėčiu, Ar jiedu nebijo piratų piktų?“ O aš atsakyčiau: „Tėvelio ranka Bet kokį begėdį sutramdytų. Va! Jisai dar teisingas, švelnus ir dosnus, Štai toks mano tėtis – be galo šaunus!“Mielas Tėveli, tavo stiprybė nugali viską, tavo meilė sušildo jausmus.. Tų žmonių, kurie tave brangina - nes brangini ir Tu mus. Tu augini ((dvi)) šakas augančias iš tavo storo kamieno.. Jau greit reikės paleist rankas, o mes dėkosim savo Tėčiui.. Su nuostabia švente! Su Tėvelio dienele!


Hey.lt skaitliukas