Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdos, Kalėdiniai sveikinimai, Kalėdų sveikinimai, su šv.Kalėdom

Mama, jau Kalėdos, o aš tau dovanų nešu. Man ne dovanas, o tave linksma matyt smagu. Tu mano žvaigzdė nakčia, tu mano angelas delne. Galbūt dar tik Kalėdos, bet vistiek as tave myliu.

Mes nulibdėm sniego senį Sniego senį besmegenį Na, o senis besmegenis - liūdnas senis... Mes nulipdem senę besmegenę, O ji anūkelių užsimanė Mes papustėm delniukus ir nulibdėm anūkus.

Atėjo žiema - su žiema Kalėdų Senelis, Su Kalėdų Seneliu dovanos - su dovanomis džiaugsmas Su džiaugsmu draugai - su draugais meilė Su meile gyvenimas! Su šv.Kalėdomis

Sveikiname vieni  kitus! Kviečiam jumis į svečius. Greit ruošiam vaišių stalą, Vaikai puošia eglę žalią. Ir vaikai nepirmą kartą savo  seni mato girtą. Jis už stalo vartaliojas Ir  visaip visus  kolioja, Kito žodžio nevartoja. Per kalėdas jam saugu Nes nebijo gaut lazdų. Buvo blogas  metuos šiuos Ir negaus jis dovanos!

Kai siaučia snaigės žinom, kad Kalėdos. Tai Jėzaus gimimas - tylus pabudimas.

Per baltą krištolinį taką Su sauja meilės ir vilties, Slapčia atėjusios Kalėdos, Tepildo troškimus širdies... Linksmų švenčių!

Užgimimo stebuklo sulaukus, Prakartėlė nušvito džiaugsmu, Jam pašvęskim ką turim brangiausia. Ir atgimkime dvasioj kartu... Linksmų švencių!

Jau snaigės beldžias į duris, Jau senis lipa per stogą, Jau saliutai čia, Jau šventės čia.. Su šventėm!

Balta naktis, šventa naktis. Stebuklas šiąnakt atsitiks. Ant gruodo šalto ir dygaus Malonė leidžias iš dangaus.

Sniego gėlės ant lango, Snaigės šoka lauke baltą tango. Ir per gilų nevaikščiota taką Šventė atneša Tau laimės sapną.

Pabaiga